Papírna EMBA spol. s ro, paseky nad jizerou

6

Descarga gratuita (Contribuyeme a otros proyectos.) en alta definición.

Para verme en YouTube suscribirse.

Descargar

EMBA je největší a nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí.

EMBA je česká firma s dlouholetou tradicí a odpovědným přístupem ke společnosti ik životnímu prostředí. Její ekologické produkty vznikají zpracováním sběrového papíru a jsou zcela recyklovatelné. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podkínek pro své pracovníky, jakož i závazek za pkkápápáititakakakakakak

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční cartón pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech a 1970, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahenjý vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Somos conscientes del legado de las generaciones pasadas, lo que nos ha llevado al presente y de nuestro compromiso de desarrollar con éxito el trabajo que ha comenzado. Como parte del esfuerzo constante para estar un paso por delante de nuestros competidores, hacemos hincapié en la calidad del producto y las relaciones con los clientes.
Nuestra experiencia profesional y nuestro personal altamente calificado son una garantía a largo plazo del más alto nivel de servicio. No solo vendemos productos, sino que brindamos soluciones completas a clientes en más países de 30 en todo el mundo.

LOS VALORES QUE CORTAMOS:

  • La producción y los productos orgánicos son un reflejo de nuestra relación global responsable con el medio ambiente
  • La ética es una de las más altas reglas para las relaciones dentro y fuera de la compañía
  • Visitar y servicio al cliente profesional es nuestra responsabilidad obvia
  • Nuestra contribución a la calidad de vida de toda la empresa no está limitada por las instalaciones de la empresa
  • El mayor empleo es nuestra contribución al desarrollo exitoso de la región

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. Podry s na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností až po aktivity přesahující hranice České republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šancance, practique el estado de la actividad en el lugar de trabajo, a continuación, haga clic en el botón de acceso a la información de la empresa, así como también, a su disposición, así como a sus partes.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

ARCHIVO KRÁTKODOBÁ

Obaly vhodné pro archivaci a años 10. Sortiment je navržen tak, aby uspokojil každý požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

ARCHIVO DLOUHODOBÁ

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN ES ISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například envasado del año a Worldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky Producto ecológico na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a pořadače. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

compartir
Por favor espera...

escribir un comentario

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *